Fryzjer

Kurs

1 - Fryzjer

Fryzjer

Czas trwania kursu 2 lata

Kwalifikacja:  FRK.01 – Wykonywanie usług fryzjerskich. 

Po ukończeniu KKZ (Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy) kursant otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kwalifikacyjnego kursu zawodowego wydane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Po skończonym kursie istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego przez OKE i otrzymania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Fryzjer.

Profesjonalista, który za pomocą nożyczek, farb i przede wszystkim fachowej wiedzy potrafi stworzyć zjawiskowe stylizacje. Dzięki starannie opracowanemu programowi nauczania absolwent kwalifikacyjnego kursu zawodowego Fryzjer będzie w stanie wykonywać profesjonalne usługi fryzjerskie.  Na zajęciach rozwiniesz swój zmysł artystyczny i nauczysz się poprawnych technik pracy w zakładzie fryzjerskim. Będziesz tworzyć na włosach arcydzieła sztuki.

Część teoretyczna:

Część praktyczna

Zajęcia praktyczne obejmują:

Możesz podjąć zatrudnienie:

Do zadań fryzjera należy:

PRZEDMIOTY REALIZOWANE W CYKLU NAUKI :

Zobacz inne kursy

Kurs - Stolarz

Stolarz

Kurs

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania? Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie stolarz.

Kurs - Tapicer

Tapicer

Kurs

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem i materiałami? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania? Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie Tapicer.

Kurs - Cukiernik

Cukiernik

Kurs

Jeśli lubisz ciasta, ciasteczka, desery ten kurs jest idealny dla Ciebie. U nas poznasz tajniki przygotowywania, dekorowania wyrobów cukierniczych. Dostarczymy Ci nie tylko wiedzę ale również wrażenia smakowe i wizualne.