Kucharz

Kurs

1 - Kucharz

Kucharz

Czas trwania kursu 2 lata

Kwalifikacja:  HGT.02 – Przygotowywanie i wydawanie dań 

Po ukończeniu KKZ (Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy) kursant otrzymuje Zaświadczenie ukończenia kwalifikacyjnego kursu zawodowego wydane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Po skończonym kursie istnieje możliwość przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie przeprowadzanego przez OKE i otrzymania świadectwa potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie Kucharz.

 

Chcesz poznać tajniki przygotowywania potraw z różnych części świata, udoskonalić  i rozwinąć  swoje umiejętności w zakresie gotowania,  może chcesz spróbować swoich sił w branży gastronomicznej. Ten kierunek będzie dla Ciebie idealny. Kucharz to zawód idealny dla osób chcących realizować swoje pasje kulinarne, a przede wszystkim dla osób, które mają wyczucie smaku i dużą wyobraźnię. To zawód dla osób kreatywnych, posiadających wysoką wrażliwość estetyczną i smakową oraz lubiących pracować w zespole.

Ponad połowa zajęć to praktyka, na którą zapewniamy produkty (wszystko co przygotujesz  to zjesz J )

Część teoretyczna:

Część praktyczna

Zajęcia praktyczne obejmują:

Możesz podjąć zatrudnienie w:

Do zadań kucharz należy:

PRZEDMIOTY REALIZOWANE W CYKLU NAUKI :

Zobacz inne kursy

Kurs - Technik turystyki na obszarach wiejskich

Technik turystyki na obszarach wiejskich

Kurs

Kurs przeznaczony dla wszystkich, którzy lubią podróżować, spędzać czas na łonie natury, którzy chcieliby osiedlić się na terenach wiejskich. Na kursie zdobędziesz wiedze, którą wykorzystasz nie tylko w celach zawodowych ale i prywatnych. Nauczymy Cię organizować wypoczynek od etapu stworzenia programu i kalkulacji kosztów do rozliczenia imprezy turystycznej. Przekażemy Ci wiedzę na temat uprawy roślin i hodowli zwierząt, jak urządzić gospodarstwo agroturystyczne i jakie przepisy temu towarzyszą.

Kurs - Stolarz

Stolarz

Kurs

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania? Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie stolarz.

Kurs - Tapicer

Tapicer

Kurs

Lubisz majsterkować? Lubisz pracę z drewnem i materiałami? Chciałbyś nauczyć się tapicerowania? Zapraszamy na darmowe  Kursy Kwalifikacji Zawodowej w zawodzie Tapicer.